استفاده از هوش مصنوعی برای حذف بک‌گراند تصاویر

توسط امین لطیف‌کار -

با استفاده از این ابزار بدون کمک فوتوشاپ می‌توانید به سرعت بک‌گراند عکس‌های خود را حذف کنید.

استفاده از هوش مصنوعی برای حذف بک‌گراند تصاویر

معمولا برای حذف بک‌گراند تصاویر دو راه پیش روی ماست یا روش استفاده از نرم‌افزارهای معمول ویرایش عکس (مانند فوتوشاپ، لایت‌روم یا گیمپ) را بلد باشیم، یا اینکه کار را به کسانی که وارد هستند بسپریم. اما حالا راه جدیدی برای این کار به وجود آمده: استفاده از هوش مصنوعی.

وبسایت remove.bg تنها برای همین هدف به وجود آمده است. تنها کاری که لازم است شما انجام دهید،‌این است که عکس خود را در سایت آپلود کنید. سپس سایت کاملا اتوماتیک اشخاص داخل عکس را شناسایی می‌کند، بک‌گراند را حذف می‌کند و نتیجه را در قالب یک فایل png بدون بک‌گراند در اختیار شما قرار می‌دهد.

با استفاده از این ابزار بدون کمک فوتوشاپ می‌توانید به سرعت بک‌گراند عکس‌های خود را حذف کنید.

البته این سایت محدودیت‌هایی هم دارد؛ در حال حاضر تنها اشخاص را از بک‌گراند جدا می‌کند، و اگر عکس شما تار باشد نتایج خوبی نخواهد داشت. همچنین صرف نظر از سایز عکسی که به آن می‌دهید خروجی آن 500 پیکسل است. (البته برای عکس‌های سایز بزرگتر می‌توان خروجی 500 پیکسل را گرفت و در فوتوشاپ از آن به عنوان ماسک استفاده کرد، که در آینده راهنمایی برای آن خواهیم نوشت.)

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.